بیانیه ستاد احیا امر به معروف شهرستان اصفهان

سالهاست عده ای مسلمان نما نیز در اقدامی زشت با بی حجابی عملا به شارع مقدس توهین و دهن کجی می کنند،آن هم در ایران اسلامی اما هیچ گاه این دفاع جانانه و پرچم سوزی اتفاق نیفتاده است.

مگر نه این است که حجاب ضروری دین و حکم خداست که توسط همین پیامبر الزامی شد.آیا عمل نکردن به دستور شارع مقدس جسارت و توهین محسوب نمی شود؟

آیا وقت آن نرسیده است که مسلمانان ایران در کنار سوزاندن پرچم های نمادین آمریکا و اسرائیل به رنگ های قرمز و آبی و سفید پرچم های حقیقی آنان را که همان مانتوهای کوتاه و تنگ و شال های رنگارنگ را بر سر علم کنند و بسوزانند؟

آیا وقت آن نرسیده است با آنان که هر روز صبح در مقابل به اهتزاز در آمدن این پرچم های الوان در سطح جامعه دست خود را به نشانه احترام و تسلیم و رضا بالا می برند مقابله شود؟

آنروز که عده ای با یک گام عقب نشینی مانتو شلوار را نیز حجاب دانستند،نفهمیدند که چه خیانتی به اسلام کردند و نمی دانستند که اگر گوسفند را لب مرز همسایه بچرانند ممکن است وارد زمین همسایه شود و از علف های همسایه نیز بخورد.

مسلمانان ! به هوش باشید.آنان خوب فهمیده اند که هر گاه تصمیمی جدی برای ضربه زدن به اسلام دارند ابتدا باید توجه مسلمانان را به جای دیگر جلب کنند و سپس در کمال آرامش و در حین غفلت عوام و تغافل برخی خواص مسلمان به هدف اصلی بزنند .

مسلمانان! به پاخیزید و این مهر و قفل را از دهان بردارید و امر به معروف و نهی از منکر کنید و با تذکر زبانی این پرچم برافراشته شده در ایران اسلامی را از پایه از این سرزمین بر کنید و بسوزانید.

/ 6 نظر / 28 بازدید
شهرزاد

خیلی فرقی نداره!!!!

زهرا رمضان نیا

در مورد دیدن این فیلم خودتون رو به تغافل بزنید و دنبال دیدنش نباشید.چرا؟ انگیزه اونها از ساختن اوهامشون همینه! هرقدر که ماها دنبالش بگردیم رتبه اون مطلب بالاتر میره و به عنوان محبوبیت بالا در دسترس تر قرار می گیره همچنین اونها میخوان که ماها در این توهین ها شریک باشیم. بهانه نه باید دشمن بشناسیم و ...هم چرته و در اینجا کاملا حرف شیطانه که ما حتی کوچکترین فکر بد و گاهی شکی نسبت به عقل اول پیدا کنیم.

محمد ظاهر

اگر هر مسلمان به اندازه ی نوک سوزنی نسبت به اعتقادات خود احساس مسؤلیت داشت، امروز هیچ کسی اجازه دست درازی به مقدسات ما را نداشت. به امید ظهور یگانه منجی عالم اللهم صل علی محمد و آل محمد

مهدیار

سلام تا عید غدیر چیزی نمانده...... برای غدیر چه کرده ای........ دوست عزیز از فردا به مدت 10 روز تا عید سعید غدیر هرروز با مطلبی جدید در مورد این واقعه ی بزرگ در خدمتتون هستم لطفا هرروز تشریف بیاورید و مطالب را مطالعه کرده و ما را از نظرات ارزشمندتان بهره مند گردانید. یا علی

مهدیار

سلام ویژه نامه ی غدیر ادامه دارد .... و منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم

مهدیه

یا وقت آن نرسیده است که مسلمانان ایران در کنار سوزاندن پرچم های نمادین آمریکا و اسرائیل به رنگ های قرمز و آبی و سفید پرچم های حقیقی آنان را که همان مانتوهای کوتاه و تنگ و شال های رنگارنگ را بر سر علم کنند و بسوزانند؟ خیلی عالیه این کار