غیرت شما را خریداریم!!!!!

...آنها دریافتند شبکه های سیاسی راه کافی برای از هم گسیختن یک ملت نیست..همانطور که میشل هوِیلیک نویسنده فرانسوی گفت: جنگ بر ضد اسلام با کشتن مسلمان ها فایده ای ندارد،فقط با فاسد کردن آنها می توان به پیروزی دست یافت . پس بایدبه جای بمب بر سر مسلمانان ، دامن کوتاه بریزیم..

چندیست شبکه ماهواره ای tv p۱ اقدام به ساخت یک برنامه جنجالی نموده است ..

برنامه ی شما هم دعوتید برنامه ای است که هر عروس و داماد ایرانی را خواسته یا ناخواسته جلب خود میکند ..کافیست فقط با یک تماس تلفنی از آنها دعوت شود..از طرف شبکه تیمی برای فیلمبرداری اعزام میشود و بدون هزینه از اولین مراحل شروع خواستگاری تا مراسم ازدواج زحمت فیلمبرداری و میکس را میکشند وتا جایی ادامه پیدا میکند که خصوصی ترین لحظات بین یک زن و شوهر به اصطلاح اصیل ایرانی را ثبت و ضبط میکنند و خیلی راحت در اختیار همه قرار میدهد.یادش به خیر زمانی که همه ی نگرانی حتی بی قید و بندهای ایران پخش نشدن فیلم عقد وعروسیشان بود.

در آخر هم مبلغی برای هدیه به این زوج داده میشود که دهن هر زوج جوانی را به آب می اندازد...القای معروف شدن توسط این شبکه اولین نا به هنجاریست که صورت میگیرد..در مراسم ها بعضا دیده میشود لزوما خانمهایی که جلوی دوربین فیلمبرداری حضور پیدا میکنند و یا حتی می رقصند بی حجاب نیستند ..بلکه با روسری و حجاب کامل استقبال گرمی از این حرکت دارند..این عمل نه تنها برای رواج بی غیرتی مردان بالخصوص داماد از همان لحظه ی اول زندگی است بلکه اقدام به عقده ای جلوه دادن ایرانی ها در جو کشور اسلامی نیز میکند..ایرانی هایی که عقده ی عروس شدن و بی حجابی و رقصیدن را دارند..


این بی قید و بند ی ها دیگر تقصیر مسئولین و سیاست نیست ..این خودمان هستیم که با دستان خودمان بنیان خانوادمان را به خطر می اندازیم

خیلی آرام به سمت بی عفتی و بی غیرتی پیش میرفتیم چندیست حرکتمان سرعتی تر شده مراقب باشیم

 

 

برگرفته از :خط نیوز

/ 6 نظر / 286 بازدید
مسلم حسینے

سلام - مخلص داداش... ما تا آخرش هستیم... شمام باش. یاحق.

نسرین

بسیار مطالب به روزی دارید با اجازه لینک شدید

مرد حسابی به شما چه ربطی داره که کسی میخواد فیلم عروسی شو کسی ببینه یا نه.غیرت یعنی نزاری از غیر به محبوبت آسیبی برسه.نه اینکه وقتی زنت با یه یه مرد غریبه سلام علیک میکنه بگیری سرشو ببری بگی من غیرت دارم و مسلمونم و از این چیزا.الان همون طور که خودتون گفتید شما بی غیرتید که به شبکهای ماهواره نگاه میکنید و فیلم عروسی مردم و میبینید.بی غیرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.

یه سئوال یعنی شما این برنامه رو ندیدی؟ اگه ندیدی پس چه طور در موردش صحبت میکنی ؟ نقدش میکنی؟ یعنی فقط از روی شنیده ها ...شما از نسل همو ن آدمایین که از روی شنیده ها ...وقتی حضرت علی به شهادت رسید گفتن ا مگه علی نماز هم میخونده؟؟؟ از روی شنیده ها یه عده ای رو بی غیرت میکننید ..

حمید

با سلام از این که این موضوعات میگویید خوشحالم ولی متاسفانه بگویم حقیقتی را وقتی کسی با همسرش به بیرون می رود اقا هر چی به همسرش در مورد این مسایل گوش زد می کند خانم رعایت نمی کند اقا با این خانم چه کند شما بگویییدهر چه نصیحت با پدر ومادرش صحبت کرده فاییده ای ندارد طرفداری هم می کنند هر چه بیشتر بگوییم به خانم بدتر می شود کار بدتر شده و می گوید در اخر راحتم کن طلاق و مرد در اخر بی غیرت وهمه چی می شود شما بگویید چه کنیم و در اخر شرع اسلام کنار و قانون که فقط مختص خانمهاست و پابرجاست و دین وشرع وحیثیت کنار این می شود قانون اسلام زنی که برای خودش شوهر و بچه را کنار گذاشته و همه چیز خودش را به محل کارش فروخته زندگی را رها کند چه انتظاری دارید در محل کار مورد حمایت قرار گیرد مرد چه کند قانون مال زنهاست در اسلام هیچ جای بحث ندارد هزار طرفدار پیدا کرده ناموس می شود بی ناموس حقیقت را بپزیرید و نمی دانی در محل کارش با کیست چکار می کند با کی رفت و امد دارد محل کارش کجاست بعد متوجه می شوی خواهرش ناموسش را به کار برده کجامحل عترت و قران (ثقلین) مدیرش کادو هدیه داده چه ارایشی می کند بعد شوهر پیدا کرده دولت خودش باعث پس

حمید

اقای منتظر نمی دانم شما کی هستی بدنبال چه؟این زن به خانواده اش عین اب خوردن خیانت کرده و می کند به خاطر محل کارش اقایان ثقلین معمولا جایی که که بیشتر به انسانها خدمت کنند و برسند جای قبلش را خالی می کند و بدنبال بهتر ین است این زن حمایت می شود و بدون شرم وحیا و ابرو وووووووووو سلیته بازی خودش را تقدیم کرده رک تر از این من مرد هستم غیرت ندارم چون شرع کنار رفته قانون برای خانمهاست برای خودتان نبرید و نسازید چشام خیلی باز بود ثقلین کورم کرد و بچه ام را اواره مرگ این زن خیلی نزدیک هست اگر من مسلمانم خودم را می کشم ولی ابرو شرف و خدا دینم را نمی دهم اقای منتظر این زن از این ثقلین باید بیرون بیاید نیاید نگویم بهتر است دنیامو تقدیم کردم هر چه گفت عمل کردم ولی او اندازه یه ارزن نه فقط برم به درد من نمی خوری معلوم است بچه نیستیم ثقلین منتظر است به دردش می خورد