شرمنده!

 
خصوصی برای شما!
نویسنده : مـــنــتــظر... - ساعت ٥:٢٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۱/٥/٢
 

فقط گلها بخوانند!

 

فقط شما بخوانید!

1)غنچه تا غنچه است در حجاب است. هیچ کس هوس چیدن آن را نمیکند. اما همین که حجاب را کنار نهاد و باز شد آن را خواهند چید. وقتی که چیده شد ممکن است چند روزی هم در جای مناسبی قرار گیرد، اما دیری نمی پاید که پژمرده و پرپر شده و آن را در سطل زباله می اندازند.                   بقیه در ادامه مطلب


حجاب نیز برای بانوان این گونه است. با وجود حجاب هیچ کس دست طمع و تصرف به سوی آنان دراز نمیکند، اما همین که حجاب به کنار رود سرنوشتی چون غنچه پیدا میکند.

 

2)تا زمانی که سر شیشه عطر بسته است، عطر داخل آن هم محفوظ است. ولی با باز شدن سر شیشه عطر داخل آن می پرد وپس از چند ساعتی، شیشه بدون عطر و خالی می ماند که دیگر کسی رغبتی به آن ندارد.

 

حجاب همانند سر شیشه عطر است، که بوی خوش ایمان و نجابت و طراوت زن را حفظ کرده و با برداشتن آن همه زیبایی و ارزشهای زن ازبین میرود.

 

3)میوه تا وقتی که پوست بر تن دارد مدت زیادی دوام خواهد داشت ولی وقتی پوست آن را جدا کنیم بیش از دقایقی دوام نخواهد داشت وحتی بی احترامی به میهمان است که قبلاَ میوه ای مثل سیب را پوست کنده در مقابل او قرار دهیم.

 

حجاب نیز چون پوست میوه که تازگی و سلامت آن را نگه می دارد، طراوت و زیبایی زن را حفظ کرده و فطرت پاک و خدایی زن را نگهداری میکند.

 


 
comment نظرات ()


صد بار لب گشودم و بیرون نریختم

خونها که موج میزند از سینه تا لبم