شرمنده!

 
بیانیه ستاد احیا امر به معروف شهرستان اصفهان
نویسنده : مـــنــتــظر... - ساعت ٥:٤٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳٩۱/٧/۱٤
 

بسمه تعالی

توهین لفظی و عملی

دشمنان  قسم خورده اسلام بار دیگر در اقدامی شنیع و حساب شده به ساحت مقدس پیامبر اکرم (صلوات الله علیه و آله )، رحمت واسعه الهی توهین و جسارت نموده و قلب مسلمانان را جریحه دار کرده و خون آنان را به جوش آوردند.مسلمانان نیز با اعتراضات گسترده خود به حق ثابت کردند که پای دفاع از شارع مقدس در چنین تحرکاتی ایستاده و مقاومت می کنند و دشمن را یا مجبور به عقب نشینی می کنند و یا لااقل مانع از پیشرفت آنان می گردند.اگر از اهمیت این تحرک مشمئز کننده در این برهه خاص زمانی و در اوج بیداری اسلامی نخواهیم چشم پوشی کنیم سئوالی به ذهن میرسد که آیا این توهین لفظی عده ای کافر در یک کشور غیر اسلامی فرقی با توهین عملی عده ای مسلمان در کشور اسلامی دارد یا نه؟

 بقیه در ادامه مطلب


سالهاست عده ای مسلمان نما نیز در اقدامی زشت با بی حجابی عملا به شارع مقدس توهین و دهن کجی می کنند،آن هم در ایران اسلامی اما هیچ گاه این دفاع جانانه و پرچم سوزی اتفاق نیفتاده است.

مگر نه این است که حجاب ضروری دین و حکم خداست که توسط همین پیامبر الزامی شد.آیا عمل نکردن به دستور شارع مقدس جسارت و توهین محسوب نمی شود؟

آیا وقت آن نرسیده است که مسلمانان ایران در کنار سوزاندن پرچم های نمادین آمریکا و اسرائیل به رنگ های قرمز و آبی و سفید پرچم های حقیقی آنان را که همان مانتوهای کوتاه و تنگ و شال های رنگارنگ را بر سر علم کنند و بسوزانند؟

آیا وقت آن نرسیده است با آنان که هر روز صبح در مقابل به اهتزاز در آمدن این پرچم های الوان در سطح جامعه دست خود را به نشانه احترام و تسلیم و رضا بالا می برند مقابله شود؟

آنروز که عده ای با یک گام عقب نشینی مانتو شلوار را نیز حجاب دانستند،نفهمیدند که چه خیانتی به اسلام کردند و نمی دانستند که اگر گوسفند را لب مرز همسایه بچرانند ممکن است وارد زمین همسایه شود و از علف های همسایه نیز بخورد.

مسلمانان ! به هوش باشید.آنان خوب فهمیده اند که هر گاه تصمیمی جدی برای ضربه زدن به اسلام دارند ابتدا باید توجه مسلمانان را به جای دیگر جلب کنند و سپس در کمال آرامش و در حین غفلت عوام و تغافل برخی خواص مسلمان به هدف اصلی بزنند .

مسلمانان! به پاخیزید و این مهر و قفل را از دهان بردارید و امر به معروف و نهی از منکر کنید و با تذکر زبانی این پرچم برافراشته شده در ایران اسلامی را از پایه از این سرزمین بر کنید و بسوزانید.


 
comment نظرات ()


صد بار لب گشودم و بیرون نریختم

خونها که موج میزند از سینه تا لبم